Promyk - Śmieszkowo

Promyk to miejsce na mapie Śmieszkowa stworzone z myślą o dzieciach i ich potrzebach.
Magiczna kraina, przepełniona kolorami, w której najważniejszy jest uśmiech i rozwój dziecka.

Śmieszkowo 82

Promyk - o nas.

Niepubliczny żłobek i przedszkole.

Nasz żłobek to miejsce wyjątkowe, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, a dzieci czują się kochane, bezpieczne i rozumiane.
W pracy z dziećmi ważne są dla nas potrzeby i perspektywa najmłodszych.
Zapewniamy opiekę nad dziećmi połączoną z zabawami oraz zajęciami wspomagającymi ich indywidualny rozwój.

Naszą misją jest stworzenie optymalnego dla rozwoju dziecka środowiska, miejsca które pokocha i gdzie będzie się czuło bezpieczne i szczęśliwe.

Zapewniamy:

Realizujemy podstawę programową oraz autorskie koncepcje zajęć nauczycieli. Staramy się, aby każdy dzień spędzony w żłobku i przedszkolu był zachętą do powrotu do “Promyka” każdego, następnego dnia.

Wykwalifikowaną kadrę

Za opiekę i rozwój nad dziećmi w żłobku i przedszkolu odpowiada nasza kadra, która jest znana i uwielbiana przez wszystkich rodziców i dzieci.

Zróżnicowane zajęcia

Zarówno w żłobku, jak i przedszkolu dzieci mogą uczestniczyć w różnych zajęciach prowadzonych przez naszych nauczycieli. Organizujemy gry i zabawy mające zachęcić dzieci do nauki.

Zdrowe posiłki każdego dnia

Zdrowe żywienie to podstawa prawidłowego rozwoju, dlatego zapewniamy smaczne i zdrowe śniadania, obiadki i podwieczorki.

Rekrutacja !

Aktualnie prowadzimy rekrutację do naszego przedszkola. W przypadku pytań lub zgłoszenia dziecka, zapraszamy do kontaktu.

Promyk - Śmieszkowo

Śmieszkowo 82