Śmieszkowo 82

Przedszkole Promyk

Działalność naszego przedszkola polega między innymi na rozpoznaniu potrzeb i umiejętności dzieci, a następnie dopasowaniu zajęć, aby były dla nich interesujące oraz wszechstronnie je rozwijały. Mogą one korzystać z wielu zajęć dydaktycznych.

Ponadto organizujemy inspirujące wycieczki edukacyjno-rekreacyjne, przez co dzieci poznają otaczający je świat. Dzieci mogą poznać między innymi teatr, na czym polega prawa policjantów, strażaków oraz innych ciekawych zawodów.

Tak, jak w innych naszych placówkach zapewniamy zdrowe żywienie dzieci. Jest to bardzo ważny element w całym dniu spędzonym w przedszkolu. Dbamy o to, aby każdy posiłek był uzupełniany o warzywa i owoce.

Aktualnie prowadzimy zapisy do przedszkole oraz żłobka w Śmieszkowie dlatego zachęcamy do zapisów!

Zajęcia w przedszkolu

Język angielski

Już od najmłodszych lat uczymy posługiwać się językiem obcym, co ma znaczący wpływ na późniejszą edukację dziecka.

Logopedia

Podczas pracy z logopedą dzieci wykonują ćwiczenia logopedyczne poprawiające ich wymowę.

Rytmika

Zróżnicowane ćwiczenia muzyczno-ruchowe, które kształtują kulturę muzyczną i słuch dziecka.

Plastyka

Zajęcia plastyczne pozwalają rozwijać dzieciom twórcze myślenie, wyobraźnię oraz zachęcają do nauki.

Taniec

Wiek przedszkolny do najlepszy wiek na rozpoczęcie przygody z tańcem. Dzieci poznają style tańca i kształtują poczucie rytmu.

Gimnastyka

Gimnastyka zachęca do aktywności. Uczy prawidłowej postawy i koryguje nieprawidłowości w poruszaniu się.

Czesne: 900 zł (w cenie abonament na żywienie).

Konto bankowe:  Nazwa Banku

Nr konta: ……