Śmieszkowo 82

Promyk

Krótko o żłobku

Celem każdego opiekuna w “Promyku” jest prawidłowe kształcenie osobowości każdego malucha w okresie jego rozwoju.
Szczególną uwagę poświęcamy na obserwację tempa rozwoju i dostosowanie się nie niego.
Żłobek został dostosowany do najwyższych standardów, przyjaznych maluchom.

Wszystkie meble i elementy wyposażenia posiadają atesty, dzięki czemu są bezpieczne dla dzieci. Stoliki i krzesła są dostosowane do wysokości dzieci zgodnie z wytycznymi sanepidu

Darząc nas zaufaniem i powierzając nam opiekę nad
swoim maluchem mają Państwo pewność, że będzie się
ono rozwijało w prawidłowy i bezpieczny sposób.

Wspieramy dzieci i rodziców w pierwszych dniach w żłobku.

Pomagamy w adaptacji maluchów.

Adaptacja z rodzicem

Umożliwiamy zaadoptowanie się dzieci wraz z rodzicem. Czas zależny jest od potrzeb dziecka.

Zajęcia adaptacyjne

Rodzice oraz dzieci poznają rówieśników oraz każdą ciocię podczas zajęć.

Samodzielne zajęcia

Z czasem rodzic wyłącza się z zajęć. Po odpowiednim okresie dziecko jest gotowe do pobytu bez rodzica.

Zajęcia w żłobku

Gimnastyka

Gimnastyka zachęca maluchy do aktywności poprzez zabawę. Wykorzystujemy do tego piłki, zabawki oraz inne elementy.

Język angielski

Podczas nauki języka angielskiego staramy się go używać jak najczęściej, aby dzieci od najmłodszych lat były z nim zaprzyjaźnione.

Zajęcia sensoryczne

Zajęcia obejmują zabawy, pobudzające wyobraźnią maluchów. Służą one poznawaniu otoczenia. Dostarczają one dzieciom bodźce niezbędne do rozwoju.

Logopedia

Dostosowując się do potrzeb każdego dziecka kształtujemy mowę maluchów.

Taniec

Uczymy maluchy układów tanecznych poprzez zabawę i słuchanie muzyki.

Rytmika

Dzieci poznają nowe dźwięki, a także uczą się piosenek lubianych przez wszystkie dzieci.

Czesne: 700 zł (w cenie abonament na żywienie).
Możliwość dofinansowania z programu rządowego 400+.

Konto bankowe:  Nazwa Banku

Nr konta: ……