ul. Waryńskiego 9/9a, Nowa Sól

Zajęcia w przedszkolu.

Najlepszy start w dorosłość.

Aerobik

Aerobik obejmuje zajęcia ruchowe, które rozwijają koordynację i kształtują odpowiednią postawę ciała.

Koncerty

Muzyczne zajęcia przygotowujące dzieci do występów przed gośćmi przedszkola. Kształtują poczucie rytmu i śpiew, a przy okazji są świetną zabawą.

Taniec towarzyski

Taniec sprzyja podnoszeniu sprawności fizycznej wszystkich dzieci, kształtuje również estetykę, harmonie ruchów oraz uczy współdziałania w grupie.

Teatr

Zajęcia teatralne to przede wszystkim zabawa w teatr. Dzieci uczą się scenek teatralnych, które przedstawiane są gościom naszego przedszkola.

Ceramika

Zajęcia obejmują formowanie i ozdabianie gliny. Jest to doskonałe wsparcie rozwoju małej motoryki dziecięcych dłoni i świetna zabawa, którą uwielbiają wszystkie dzieci.

Dogoterapia

Zajęcia z psem pomagają dzieciom w prawidłowym rozwoju oraz edukacji. Kształtuje również osobowość oraz uczą prawidłowego kontaktu z psem.

Opłaty w przedszkolu

Czesne: 350 zł