Promyk - Nowa Sól

Bajkowe miejsce. Zostało stworzone dla dzieci od 1 roku życia.
Jest to nieduża placówka, która zapewnia najwyższej jakości opiekę. Kształcimy, rozwijamy i bawimy dzieci już od pierwszego dnia w naszym Promyku.

Rozwijamy, bawimy, uczymy.

Kilka słów o nas.

Promyk - o nas.

Niepubliczny żłobek i przedszkole.

Promyk to miejsce zbudowane z miłości i do dzieci, które są najcenniejszym skarbem. Naszym zadaniem jest ich prawidłowy rozwój oraz zapewnienie im najlepszej metody edukacyjnej.
Nasi nauczyciele odkrywają i rozwijają ich pełen potencjał.
Z nami Twój maluch postawi pierwsze kroczki, powie pierwsze słowa, ale przede wszystkim będzie dokonywać ogromnych postępów w rozwoju.

Oferujemy:

Dla każdego dziecka przygotowaliśmy najlepsze warunki opiekuńcze, edukacyjne i rozwojowe. Zarówno żłobek, jak i przedszkole posiadają w pełni wyposażone sale edukacyjne, gdzie odbywają się rozmaite zajęcia.
Każdego dnia dzieci mogą liczyć na pełnowartościowe posiłki. Współpracujemy z firmą cateringową, która przygotowuje dla naszych podopiecznych smaczne, zdrowe oraz bogate w warzywa i owoce posiłki.

Zdrowe żywienie

Promyk to przede wszystkim nauka i zabawa, ale nie zapominamy o zdrowym żywieniu ! Wszystkie posiłki są smaczne i zdrowe, bogate w warzywa i owoce.

Wykwalifikowana kadra

Zarówno żłobek, jak i przedszkole stanowi wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Współpracujemy również z logopedą.

Zajęcia rozwojowe

Wszystkie zajęcia, jakie oferujemy mają pozytywny wpływ na rozwój dzieci. Najmłodsi mogą liczyć na czas spędzony na nauce poprzez zabawę, spędzanie czasu na świeżym powietrzu oraz naukę z gośćmi żłobka i przedszkola.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Zarówno w żłobku, jak i w przedszkolu organizujemy urodziny każdego dziecka, imprezy karnawałowe, świętujemy dzień babci i dziadka, a także inne imprezy, w których dzieci biorą czynny udział. Zapraszamy do zapisów do żłobka i przedszkola Promyk !

Promyk - Nowa Sól

ul. Waryńskiego 9/9a