ul. Waryńskiego 9/9a, Nowa Sól

Zajęcia w żłobku.

Każdego dnia odkrywamy świat!

Gimnastyka

Zajęcia mają na celu zachęcenie do aktywności wszystkie maluchy. Obejmują zabawy różnymi przedmiotami, takimi jak piłki, klocki itp.

Język angielski

Od najmłodszych lat uczymy dzieci podstaw języka angielskiego. Łączymy naukę z doskonałą zabawą.
Zajęcia wprowadzają w świat wyobraźni.

Zajęcia sensoryczne

Jest to zabawa, wykorzystująca zmysły maluchów, która służy poznawaniu otoczenia. Sensoryka dostarcza dzieciom bodźce niezbędne do rozwoju.

Logopedia

Zajęcia polegają na stymulowaniu rozwoju mowy oraz jej kształtowaniu. Dostosowując się do potrzeb każdego dziecka logopeda stara się osiągnąć jak najlepszy efekt.

Zajęcia na powietrzu

W pogodne dni staramy się spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Dysponujemy dobrze wyposażonym i bezpiecznym placem zabaw.

Rytmika

Dzieci mają możliwość zapoznania się z nowymi instrumentami, a także uczą się nowych piosenek.

Opłaty w żłobku

Czesne: 600 zł
Wyżywienie 14 zł/mc.

Możliwość dofinansowania z programu rządowego 400+.

Umowa 2022

Karta zgłoszenia dziecka