Przedszkole niepubliczne

ul. Ogrodowa 24, Sława

Promyk – to właśnie do tego miejsca powracają dzieci każdego dnia z uśmiechem na ustach. Każdego dnia zabieramy je w wielką podróż, która uczy, inspiruje i rozwija.

"Odkrycia małego dziecka są jak kamienie kosztowne - najtrwalsze, najpewniejsze i najświetniejsze ze zdobyczy"

Kazimierz Przerwa-Tetmajer

Przedszkole niepubliczne

Naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa, prawidłowego rozwoju i edukacja dzieci w wieku przedszkolnym. Dbamy o to, aby dzieci mogły się bezproblemowo kształcić i bawić. Żeby to osiągnąć powstało kilka grup wiekowych, w których każde dziecko może liczyć na wsparcie naszej kadry.
Zapewniamy im nie tylko bezpieczeństwo fizyczne, ale również psychiczno – emocjonalne, zdrowotne i żywieniowe.

Dzieci kształcą się zgodnie z programem wychowania przedszkolnego, w tempie dostosowanym ich możliwości.
Każde z nich może korzystać również z inspirujących zajęć, które znacznie szybciej rozwijają ich kreatywność i umiejętności. Zaliczamy do nich między innymi rytmikę, język angielski, gimnastykę korekcyjną, plastykę, logopedię grupową lub indywidualną.

Zdrowe żywienie

Dbając o prawidłowy rozwój dzieci w naszym przedszkolu, zapewniamy smaczne i zdrowe posiłki, bogate w warzywa i owoce.

Edukację

Program nauczania jest dostosowywany indywidualnie do możliwości rozwojowych każdego dziecka.

Dobrze wyposażone sale

W celu zwiększenia efektywności nauki przygotowaliśmy bardzo dobrze wyposażone sale edukacyjne dla wszystkich grup w naszym przedszkolu.

Zajęcia

Aerobik

Muzyczne zajęcia koordynacyjne, które kształtują odpowiednią postawę ciała i zachęcają do zabawę poprzez sport.

Koncerty

Dzieci uczą się nie tylko nowych piosenek, ale odkrywają również nowe dźwięki i uczą się śpiewu. Kształtują poczucie rytmu.

Taniec towarzyski

Zajęcia taneczne, które są uwielbiane przez dzieci. Rozwijają koordynację ruchową i uczą harmonii ruchu.

Teatr

Podczas zajęć teatralnych dzieci uczą się wierszyków, scenek teatralnych oraz piosenek.

Ceramika

Zajęcia, które obejmują formowanie i ozdabianie gliny. Jest to doskonała zabawa, którą uwielbiają wszystkie dzieci.

Dogoterapia

Podczas zajęć dzieci przełamują lęk przez nawiązywaniem kontaktów, uczą się również okazywać emocje.

Rekrutacja !

Aktualnie prowadzimy rekrutację do naszego przedszkola. W przypadku pytań lub zgłoszenia dziecka, zapraszamy do kontaktu.

Niepubliczne przedszkole

ul. Ogrodowa 24,